Potřeby pro stolní tenis

Úvodem

mi dovolte, abych se na tomto místě představil. Považuji to za první nezbytný krok k získání Vaší důvěry a tím i k možnému navázání vzájemně prospěšné spolupráce do budoucna.

Vladimír Švancara

Vladimír Švancara

Pocházím z malé vesnice Voděrady asi 35 km severně od Brna, kde se nachází i centrum mých aktivit.

Ke stolnímu tenisu jsem se dostal díky své obecné zálibě ve sportu vůbec. Od dětských let jsem závodně hrál kopanou, na fakultě se pak přidalo sjezdové lyžování. Stolní tenis jsem začal hrát závodně až téměř v pětadvaceti létech, abych zaplnil dlouhé zimní večery po skončení studií. Na všechny výše uvedené sporty vlastním taktéž licenci rozhodčího.

Méně času a přibývající věk způsobyly utlumení některých činností, takže v současnosti působím aktivně již jen jako rozhodčí kopané a hráč stolního tenisu, vše na úrovni okresních soutěží na Blanensku. Zde jsem taktéž členem okresního výboru svazu stolního tenisu.

Přibližně na začátku roku 2000 jsem se začal zabývat myšlenkou více zpopularizovat stolní tenis na Blanensku. Za tímto účelem jsem vytvořil internetové stránky okresních stolnětenisových soutěží (zde otevřete), jež celou sezónu pravidelně aktualizuji. S výsledky a tabulkami se můžete setkat v Rovnosti a Regionsportu, kam je rovněž v průběhu sezóny každý týden zasílám.

Jelikož jako svoji vedlejší činnost vytvářím webové prezentace i pro další zákazníky, je pro mne čas věnovaný pro aktualizaci stránek blanenských okresních soutěží přece jen poněkud "prodělečný". Proto vznikl nápad využít prodej stolnětenisových potřeb (zejména hráčům mého okresu) jako alespoň částečný způsob financování vynaloženého času.

 Ičo 72468149
 Dič 284-6505280078
 Číslo účtu 2400149727/2010
Způsoby kontaktu
adresa Voděrady 190
 679 01 p. Skalice nad Svitavou
e-mail vladimirsvancara@seznam.cz
telefon 732-432875
 Najdete mne viz příslušné mapky, obec Voděrady

Mapy okolí

Letecký snímek - klikni pro zvětšení
Letecký snímek
Nejbližší okolí - klikni pro zvětšení
Nejbližší okolí
Vzdálenější okolí - klikni pro zvětšení
Vzdálenější okolí
Celostátní mapa - klikni pro zvětšení
Celostátní mapa