Potřeby pro stolní tenis

Trocha teorie na startovní čáře

Tato sekce je určena hlavně laikům a začátečníkům jako inspirace a základní seznámení se stolním tenisem. Dále věřím, že pobavení vyvolá u všech bez rozdílu.

Z obrázků je vidět, že stolní tenis je vhodným sportem doslova pro všechny skupiny obyvatelstva této planety bez rozdílu věku, pohlaví, sociálního postavení či sportovního nadání.

Zejména ti co by chtěli ušetřit na úrazovém pojistném sportovních aktivit, jsou zde naprosto správně, neboť pojišťovny řadí tento sport do nejméně rizikové kategorie. Naše nejlepší rada z hlediska maximálních úspor - nepojišťovat !

Co se týká věku hráčů, věřte, že minimálně na úrovni okresních soutěží jej lze provozovat alespoň do důchodových let. Málokde se častěji poštěstí, aby šedesátiletý "kmet" dával za vyučenou o dvě generace mladším soupeřům.

Výjimku tvoří pouze dvě kategorie sportovců, kteří těžko propadnou kouzlu tohoto sportovního odvětví. Vyznavači "adrenalinových" sportů zabrousili na tuto stránku vyloženě omylem, neboť stolní tenis k nim rozhodně nepatří. Dále pak ti, jež by chtěli vydělávat sportem opravdu velké peníze - přivedla Vás sem pouze neznalost stavu věcí ! Vrcholoví stolní tenisté jsou ve srovnání např. s golfisty, klasickými tenisty, fotbalisty či hokejisty opravdu velmi chudí příbuzní. Proto - utíkejte pryč, seč Vám síly stačí !

Na závěr pro všechny fandy a zájemce nepatřící do dvou výše uvedených skupin :

Vítejte v naší stolnětenisové rodině !!!